Prosinec 2012

❅Veselé Vánoce 2012❅

24. prosince 2012 v 15:36 | Santice |  Vánoce


Nastala chvíle....chvíle, kdy netrpělivě čekáme na cinkání zvonečku. Rozběhnout se a nacházet pod stromečkem dárky, uvědomit si, že právě dnes je Den s velkým D.
Dnes ráno jsme byli se sousedy v lese, dát zvířátkům něco dobrého na zoubek a potom jsme se stavili na Vařonku v jednom malém roztomilém bistru, je to už tradice. Vlastní to rodiče mé spolužačky, takže jsme se strašně něčemu chechtaly. Horší bylo, že jsme nevěděly čemu se smějem.
No zpátky k věci, každý z nás určitě čeká na večeři. Já určitě, ale nejdříve zahraji na flétnu tradiční koledy a poté i koledy cizí.Mám na to špatné vzpomínky, které se vracejí a nutí mě to smát :) No kdo z Vás má o hodně méně cukroví, než ho pekli ? My ano. Cukroví u nás hodně rychle mizí, skoro až řečeno rychlosti světla.
Je to velmi krásný pocit vědět, že je rodina pohromadě a tím se jeden dáreček z mnoha splní určitě všem.

Zapamatujte si, že Vánoce 2012 jsou jen jedny a už nikdy tady nebudou tak neztrácejte čas seděním na počítači a utíkejte se zahřát ke krbu, kde slyšíte praskání horkých polen, papejte cukroví, pijte Vaječný koňak, nebo taky horké kakao s marshmallow.
Zkrátka užijte si dnešní den jako by byl poslední :)


VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013 PŘEJE SANTICE