Říjen 2013

❅Zápis/Nábor Sbéček❅

30. října 2013 v 15:00 | Santice |  Máš zájem spřátelit blog?

Zda-li máš zájem o spřátelení blogu, vyplň krátký dotazník.

ŠABLONA:
Název blogu: bile-vanoce.blog.cz
Zápisové jméno: Santice
Blog o: Vánocích
Budeš aktivní? Ano/Ne
Oblíbený vánoční song? Let is Snow
vánoční film/pohádka: Vánoční prázdniny
Chtěl/a by jsi gif? Ano/Ne

Děkuji všem, co chtějí sdílet své nadšení s tímto blogem.

❅Sconto Nábytek Ostrava už září❅

30. října 2013 v 1:43 | Santice |  deník Santice

Stalo se to nějak narychlo, když mi něco osvítilo tvář, pohlédnu a spatřím vánočně nazdobenou budovu. Neváhám, rozepínám kapsičku a vytahuji mobil. Fotím tu nádheru se zatajeným dechem. Ne takhle nezačíná pohádka takhle začínal můj den, kdy jsem jela k zubaři a stavovala jsem se do Kauflandu pro svačinu. Podívejte se sami a uznejte zda-li by Vás to taky nenakoplo :)


❅Začátek nové sezóny 2013❅

30. října 2013 v 1:15 | Santice |  deník Santice

Jako každý rok tak i letos v období před Vánoci se můžete těšit na mou aktivitu. Zajímá vás, co zde na blogu proběhne? Na co se můžete těšit? Čtěte dále.

Ahoj tak po roce Vás zde zase vítám. Jak jsem zjistila, tak Vás zajímá na co se v letošním roce můžete těšit. Mám v plánu zavést protentokrát týdenní překvapení, které můžete shlédnout kdykoliv. Bude vycházet každou sobotu, aby Vám zpestřilo den. Dále mám v plánu pořádat soutěže, mini-bleskovky, ale v letošním roce se zaměřím i na diskuze na dané téma. Samozřejmě na blogu uvidíte i kusovky, videa a dozvíte se co je nového ve ''Vánočním světě''. Opravdu je toho hodně co letos chci stihnout a taky co zde na mém blogu spatříte.
xoxo Santice