Prosinec 2013

❅Christina Delaney ft. Jakub Hubner&Honza Rek - VÁNOCOFIL❅

11. prosince 2013 v 17:56 | Santice |  Vánoční koledy


Ne jen já, ale i autoři tohoto singlu budou rádi, když jim dáte odběr na YT kanálu (zde)

❅Podělte se o Váš příběh❅

2. prosince 2013 v 18:27 | Santice |  Vaše Vánoce
Je to opět tady. Můžete se podělit u Váš příběh ať už o Štědrý den či Strojení stromečku, nebo příběh vymýšlený. Stačí si kliknout na ikonku FB a do zpráv mi napsat příběh, který chcete zveřejnit na tomto blogu. A to pořád není konec, každý kdo napíše pravdivou či vymyšlenou povídku/příběh dostane dáreček na výběr. Tak neváhejte a objednávejte..:D ne dělám si srandu neváhejte a pište mi své Vánoční příběhy. Budu se těšit.

Vaše
Santice

❅1. prosince❅

1. prosince 2013 v 19:38 | Santice |  Advent

Uteklo to jako z vody a máme tady první advent. Znamená to také, že za 23 dní naše domácnosti navštíví Ježíšek a tky, že za 5 dní nám na okna zaťuká Mikuláš. :-)
Ach, je to kouzelné ohlédnout se za sebe a uvidět vánočně vyzdobený pokojík nebo z okna zahlédnout sousedy, jak zdobí své obydlí. Dnes jsem udělala Vánoční úklid a vyzdobila si pokoj pro navnadění atmosféry. Mezitím vytvářím na zakázku adventní věnce a vyrábím si andělské šaty. Víte co mě opravdu mrzí? Že po prvním sněhu nejsou ani památky. Na tento měsíc mám připravenou opravdu hrst článků, soutěží a dalšího. Bude zde probíhat SONVO na Prosinec, mini bleskovka, dárečky pro Vás a mnohé další.

Užijte si PRVNÍ ADVENTNÍ NEDĚLI a zapalte si první svíci.
xoxo Santice