Prosinec 2014

Pomozte nám splnit sen. Zabere to 2 sekundy.

18. prosince 2014 v 17:31 | Santice |  deník Santice
Dnes to bude článek, ve kterém Vás všechny žádame s bratrem o pomoc. Přihlásili jsme se do soutěže a tímto sháníme vaší podporu, abychom měli skvělé Vánoce.
Stačí nám na tomto odkaze dát "To se mi líbí". PO KLIKNUTÍ NA TENTO TEXT MŮŽETE HLASOVAT
Nic těžkého a opravdu by Vám to zabralo pouhé 2 sekundy času. Za podporu moc děkujeme a VÁŽÍME SI TOHO! :-)

❅13. prosince❅

13. prosince 2014 v 22:34 | Santice |  deník Santice
Nedávno jsem se rozhodla nakoupit konečně dárky. Skončilo to tak, že nejvíce věcí jsem měla já a můj pes. Rodičům jsem koupila opravdu drobnosti.
Pro taťku mám krém na zimu od Baley a pro mamku horké kameny, ale myslím že to využije celá rodina.
Doně jsem nakoupila různé mňamky a dobroty a samozřejmě jednu si už vyprosila a má ji někde v žaludku.
Když jsem však tyto dárky balila, zdále se mi, že je to hrozně málo. Využila jsem dnešního dne, jela s rodiči nakupovat a pořídila další várku dárků.
Tentokrát pro Donu uzlík, jelikož uzle naprosto miluje a ten loňský celý rozvázala. Pro taťku sadu Tonino Lamorghiny, jelikož jsme šly kolem pultu, kde byly různé dárkové sady, měl z toho Vánoce. Tak jsem se ztratila a koupila mu to. Pro mamku jsem pořídila umělohmotné prkno, není to už překvapení, protože si ho sama vybrala, ale slíbila mi, že bude dělat překvapenou. Tak jsem zvědavá.
No a samozřejmě dnes jsem myslela i na sebe a opět si něco pořídila. Teď už Vám sem dám fotky a můžete se nechat inspirovat nebo jen podívat. :)

❅První várka animací za BLESKOVKU❅

9. prosince 2014 v 21:14 | Santice |  Vaše Vánoce
Přínáším první polovinu odměn za bleskovku. Chtěla bych se omluvit, zbytek dodám časem, ale není mi moc dobře, lítám jen po nemocnici a příští týden si tam od pondělí do čtvrtku poležím. Takže se ještě jednou omlouvám, ale nemám sílu teď přidávat. Pokusím se vše dodat. :-)
1. snowy-christmas
2.Nancy
3.vanocni-anisek
4.Klarisa
5.<♥VáNoČka10 ♥>