Co k Vánocům pro maminku?

9. listopadu 2017 v 18:20 | Santice |  Vánoce

Každá maminka by si pod stromeček zasloužila modré z nebe, svůj ostrov pro odpočinek a svou planetu pro úplné vypnutí. Naše bankovní konto však ukazuje omezený rozpočet a jednu kapsu máme prázdnou, druhou pro změnu vysypanou. A však i z mála se dá vykouzlit nepopsatelná radost.
V první řadě si musíme uvědomit, že každý človíček je jiný. Co potěší mou maminku, nemusí potěšit tu Vaši. A však jestli maminkám nasloucháme, nebude výběr dárečku žádná věda.
Co pod stromečkem potěší ze všeho nejvíce? Ručně dělané dárky. Já osobně dávám přednost dárkům spotřebním namísto "lapače prachů". Za poslední dobu jsem si oblíbila výrobu bomb do koupele, do budoucna určitě přidám návod. Letos bych ráda udělala s vůní perníčků. V DM drogerii jsem objevila za cca 35 Kč pytlíček s vůní perníku sůl do koupele, pro barvu a aroma využiji perníkové koření.
Zda-li chcete mamince věnovat kosmetiku, ujistěte se zda-li je výběr správný. Jsou výrobky, které ji mohou na pleti udělat paseku. Některé vadí parfémované výrobky, jiná dá přednost kosmetice přírodní. Přírodní kosmetiku doporučuji vybírat v Bylinkáři, kde vám prodejci rádi poradí. Stejně tak je to s parfémy, přičuchněte k aktuálně používanému parfému a vybírejte takzvaně "po čuchu". Je rozdíl, když zakoupíte namísto elegantní vůně sportovní či vůni květinovou.
Knihy jsou volba, která nikdy generaci maminek neomrzí. Je důležité vybrat tak, aby spadala do maminčiny oblíbené kategorie. Přeci jen zakoupit detektivku, když ráda čte romány je veliký rozdíl. Má mamča je spíše typ- přírodní kosmetika, vesmír, jóga a celková esoterika. Při návštěvě knihkupectví jsem udělala kup roku, kdy jsem sehnala skvělou knihu Miluj svůj život- Společník a rádce. Kniha obsahuje nejen překrásné obrázky, ze kterých září pozitivní energie, ale bude moci se v knize i vypsat. :) Musím se pochlubit, já knihu sehnala v akci za krásných 149 Kč.
Osobně doporučuji jak pro mladé, tak pro starší generaci knihu od skvělé a pozitivně naladěné A. Songe. Kniha nese název Továrna na sny a při čtení vámi probíhají všelijaké emoce. Chvíli pláčete, poté se přistihnete jak se culíte na stránky knihy...
Dále můžeme pořídit lapače snů, korálkové náramky či plátěné tašky.

Při výběru si dejte opravdu záležet a rozhodně nevybírejte očima, ale srdcem! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na jaké Vánoční trhy se podíváte?

Praha 27.8% (5)
Brno 16.7% (3)
Ostrava 27.8% (5)
Olomouc 11.1% (2)
Jihlava 5.6% (1)
Do jiného města 5.6% (1)
Nikam 5.6% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama